אודות החברה

חברת ShooShoos הוקמה בשנת 1996 בקייפטאון, דרום אפריקה. החברה זכתה להצלחה גדולה בדרום אפריקה והרחיבה את פעילותה בלמעלה מעשרים מדינות בעולם. ShooShoos הינו מותג עולמי הכובש בשנים האחרונות את רגלי התינוקות בכל רחבי העולם וגם בישראל.

חברת "ShooShoos ישראל" הוקמה בשנת 2004 על ידי רינת ושלומי פוקס, היבואנים הבלעדיים של נעלי הShooShoos בישראל ומזרח אירופה. לאחר שנים של יצור טקסטיל ועבודה עם חברות בינלאומיות, החליטו לממש את חלומם כהורים ולהיכנס לתחום מוצרי התינוקות. בנוסף ליבוא ושיווק נעלי הShooShoos, רינת ושלומי פוקס מייבאים ומייצרים מוצרים ייחודיים באיכויותיהם. בכל מוצרי החברה הושקעה מחשבה רבה ופתרון יצירתי תוך תשומת לב קפדנית לבריאותו, נוחיותו ובטיחותו של ילדיכם.
מוצרי "ShooShoos ישראל" מתאימים לכל הורה המחפש פשטות, בריאות, חוכמה ופונקציונאליות לילדו.
ShooShoos תורמים גם לקהילה ורואים זאת כשליחות מוסרית. שליש מרווחי החברה נתרמים לשיקום וטיפוח אוכלוסיות חלשות באפריקה. בנוסף, "ShooShoos ישראל" תורמים את הידע והניסיון הרב שרכשו עם השנים לקהילת ההורים. ShooShoos עוזרים לקהילה לקדם רעיונות וחלומות בתחום מוצרי התינוקות ולהוציאם אל הפועל תוך שמירה על רווחיותם של מגשימי הרעיונות וסיפוקם לאורך כל התהליך.