ציפוי שיניים – כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים

ציפוי שיניים
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

כאשר מדברים על ציפוי שיניים או שוקלים לבצע טיפול כזה מתכוונים לכך שהשן תהיה לבנה ויפה וכך חלל הפה והחיוך יהיו לא פחות ממושלמים. השיניים מאבדות והלובן שלהן, הברק והיופי עם הזמן ואט אט מצהיבות או שנוצרים כתמים כאלה ואחרים על שטח הפנים שלהן אשר נראה לעין עבור מי שעומד ממול. מסיבות אלה אנשים רוצים לשפר את המראה של השיניים ולצפות את הצבע הצהוב או הכתמים. אין זה מומלץ להתפתות לקנות תכשירי ציפוי לשן שמיועדים לשימוש ביתי, שכן הם לא יהיו יעילים כמו טיפול מעמיק אצל רופא שיניים שמתמחה ספציפית בתחום זה.

שיטות שונות של ציפויים לשיניים

כאמור, כיום אפשר להתוודע למגוון שיטות שמיועדות לצורך ציפוי שיניים והפיכתם ללבנות, בוהקות ויפות במיוחד. מהסיבה הזאת חשוב וכדאי לפנות אל רופא שיניים שיש לו ידע נרחב וניסיון בתחום זה על מנת שיוכל להתאים לכל מטופל ומטופל את דרך הציפוי שגם הכי תתאים לשיניים שלו וגם תשיג עבורו את המטרה שהוא רוצה, של פה מלא בשיניים יפות, לבנות וכאלה שהחיוך שחושף אותן יהיה מושלם. יש ציפוי אמייל ויש פעולות כירורגיות שניתן לבצע אך כיום יש את השיטה הנפוצה והפופולרית ביותר של PLV שבעזרתה מצפים את השיניים תוך שני טיפולים בלבד, ואפשר איתה גם לסגור רווחים בין השיניים וליישר שיניים עקומות.

איפה כדאי לצפות שיניים?

חשוב מאד לפנות אל רופא שיניים שמתמחה בתחום זה ויהיה בעל ידע רב ונרחב ככל האפשר. לא כל מרפאת שיניים גם מציעה ציפויים שונים ולכן חשוב לברר ולוודא שאכן מרפאה שפונים אליה תהיה עם ניסיון רב ככל האפשר, כמו למשל מרפאת אביב סמייל. כשם שהתחום כולו של רפואת השיניים עשיר ומגוון ויש רופאים שמציעים טיפולים ספציפיים – כך לא כל רופא יציע גם ציפוי לשיניים ולכן חשוב לברר זאת. מכיוון שמדובר בתחום שהולך ומתפתח בשנים האחרונות הרי שיש חשיבות להתעדכנות שוטפת וזו תהיה מנת חלקו של רופא שעוסק בתחום זה באופן רשמי ומוסמך.

איך יהיו החיים אחרי ציפוי השיניים?

לא מעט אנשים אשר פונים לבירור האפשרות של ציפוי שיניים עושים את זה כי נמאס להם להסתיר את השיניים, לחייך בזהירות או לדבר באופן כזה שהשיניים שלהם לא תהיינה חשופות כלפי מי שעומד מולם. כיום כאשר סוף סוף התחום הזה התפתח לכדי כמה וכמה שיטות – אין ספק שזו בשורה גדולה עבור אותם אנשים שיכולים לשדרג את החיים שלהם ולהשתחרר מהשעבוד של הסתרת הפה והשיניים. בדרך זו הם יכולים להפוך את החיוך שלהם למושלם וכך גם יעלה בחזרה הדימוי האישי שלהם ואיתו הביטחון העצמי שיש להם במראה שלהם ובשלמות הגוף שלהם.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?