3 אטרקציות לילדים לחצר הבית

אטרקציות לילדים
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

אין זה פשוט להעסיק את הילדים בבית וחשוב למצוא את האביזרים שיהיו הכי מתאימים להם כדי שיהיה להם במה לשחק והם לא יהיו משועממים. מי שיש לו חצר גדולה יכול לנצל הפוטנציאל שבה ולהעמיד בה מגוון רחב של אביזרים או מתקנים על פי מה שהילדים שלו אוהבים. כיום יש מודעות גבוהה לכל הנושא של פעילות חוץ ולכן אפשר לבחור אביזרים קטנים או גדולים, על פי הגילאים של הילדים וההעדפות של ההורים. יש מגוון רחב של אטרקציות לילדים וצריך לבחון את האפשרויות כדי לבחור את מה שיהיה הכי מתאים לכל בית, לכל גינה ולכל משפחה.

אטרקציות רטובות שמתאימות לחצר

כל מה שההורים לא מרשים לעשות בתוך הבית בהחלט אפשר לעשות מחוץ לבית ובכלל זה כל אטרקציה שקשורה למים – בריכה קטנה או מזרקה, צינור, או כל אביזר אחר שמשפריץ מים ויהיה נעים להתרענן איתו, בעיקר בימי הקיץ החמים. יש מי שיבחר בבריכה מתנפחת ויש כאלה שממש יתקינו בריכה בתוך האדמה של הגינה. יש גם אינספור משחקים כמו רובי מים או אביזרים לבועות סבון שנחשבים בתור אטרקציות לילדים ומאד נחמד להעביר איתם את הזמן בנעימים עם האחים והאחיות או עם חברים ואורחים. מכיוון שעם אלה אי אפשר לשחק בבית הרי שהם יכולים להיות קלאסיים בשביל הגינה.

עולם שלם של מתנפחים

מי שיש לא גינה גדולה יכול לקחת בחשבון את האפשרות של מתנפחים למכירה. בעוד מדובר במתקנים אהובים במיוחד על ילדים בכל הגילאים – הרי שלא כל אחד יכול ליהנות מהם על בסיס יומיומי ושגרתי ולכן אם קונים מתקן מתנפח ומציבים אותו בגינה – הילדים יכולים ליהנות ממנו מאד מתי שהם רק רוצים. כיום יש אהדה רבה כלפי המתקנים האלה ויש אינספור גדלים, צורות ודוגמאות וכך כל משפחה יכולה לבחור את המתקן המתנפח שיהיה הכי מתאים לילדים ויהיה נוח למקם בחצר. אמנם צריך להיעזר באדם בוגר בשביל להפעיל ולנפח את המתקן אך אחרי פעם או פעמיים זה כבר יהיה ברור וקל יותר.

פעילות ספורטיבית כאטרקציה לילדים בגינה של הבית

אין כמו משחקי כדור שגם מספקים הרבה כיף והנאה, גם נחשבים בתור אטרקציות לילדים וכך הם פעילות גופנית עם מאמץ בצדה – מטקות של טניס עם כדור, רשת ניידת של כדורעף, שערים לכדורגל או סלים לכדורסל. כמובן שאפשר גם לשחק חופשי עם כל מה שיש בגינה ועם כל אביזר או כלי שיש בבית אך כשיש אביזרים שמיועדים למשחק ספציפי הרי שהכי פשוט יהיה לקחת אותם ולהתחיל לשחק. חשוב מאד שבאזור היציאה לגינה יהיה מקום לאחסן את כל החפצים והאביזרים אשר מיועדים למשחק והעברת הזמן וכך לכל דבר יהיה המקום שלו ושום דבר לא ילך לאיבוד.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?